Praktické tipy, ako vylepšiť predajňu

Uvoľňovanie opatrení potešilo viacerých prevádzkovateľov kamenných predajní. Aj keď predaj cez internet sa za posledné roky výrazne zvýšil, predaj v kamenných predajniach má stále svoju vernú klientelu.

Praktické tipy, ako vylepšiť predajňu
Praktické tipy, ako vylepšiť predajňu (Foto: unsplash.com)

Ak sa ale po uvoľnení opatrení chcete pustiť do modernizácie predajne, poradíme vám ako si svoju predajňu vylepšiť.

Nová moderná pokladňa

Spoľahlivá elektronická registračná pokladňa je veľmi dôležitá a pri podnikaní by sme si mali dávať záležať na tom, aby fungovala aj po rokoch od kúpy. Keďže sa pred pár mesiacmi zavádzal systém eKasa, nová moderná pokladňa napojená na centrálny register je veľmi dôležitá pre úspešné napredovanie. Odporúčame vám preto investovať do spoľahlivej elektronickej registračnej pokladne, ktorá má dotykový dostatočne veľký displej, pripojenie na internet, ale aj dostatočne veľkú pamäťovú kapacitu.

Pokladňa od FiskalPRO

Veľmi odporúčanou pokladňou je pokladňa od FiskalPRO. FiskalPRO VX 520 má integrovaný platobný terminál, rôzne pripojiteľné periférie, digitálnu váhu, externú klávesnicu, PinPad a množstvo iných výhod, kvôli ktorým si ju vyberajú viaceré firmy do svojich prevádzok.

Je vhodná najmä pre pevné prevádzky. Predstavuje riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou, s ktorou sme sa mali možnosť zoznámiť len pred niekoľkými mesiacmi.

Nové regále

Tovar predávaný v kamenných prevádzkach býva poukladaný na regáloch. Ak ale chcete vylepšiť predajňu, odporúčame vám kompletne vymeniť staré regálové systémy v predajniach a nahradiť ich novými. Nové regále vám umožnia lepšie uložiť predávaný tovar, čím zákazníci budú mať väčší prehľad v tom, kde sa aké výrobky nachádzajú.

Odporúčame pevné regály vyrobené na mieru vašej predajne. Pri výmene regálov a novom usporiadaní tovarov nezabudnite na označenie výrobkov, aby sa zákazníci vedeli zorientovať.