Nakupujte v lodičkách, ak nechcete zbytočne utrácať

Nakupovať v lodičkách alebo teniskách? Presne na toto nám odpovedá výskum univerzity Brigham. Jedná sa o zaujímavý výsledok výskumu, ktorý sa zameral na nakupovanie žien a či má na utrácanie v obchode vplyv obuv na nohách. Ak si ho prejdeme, rada znie jednoznačne. Ženy, nakupujte v lodičkách, ak nechcete zbytočne veľa utrácať nakupovaním.

Nakupujte v lodičkách, ak nechcete zbytočne utrácať
Nakupujte v lodičkách, ak nechcete zbytočne utrácať (Zdroj: Unsplash.com)

Prejdite sa do obchodu v lodičkách. Vysoké opätky údajne pomôžu pri racionálnom rozhodovaní vyvážiť rozhodnutie pre kúpu vecí, ktoré potrebujeme, najmä oblečenia. Možno je to spôsobené aj tým, ako si dávame pozor na chôdzu na vysokých opätkoch, čo nás vzďaľuje od myslenia na kúpu iných nepodstatných vecí, ktoré pravdepodobne vôbec nepotrebujete.

Jedná sa o zaujímavý záver výskumu univerzity Brigham. V teniskách sa cítime pohodlne, čo môže spúšťať utrácanie peňazí. Nech už je to akokoľvek, dôvodov sa nájde mnoho a vy by ste mali vždy myslieť racionálne a nezabúdať na svoje finančné možnosti skôr, ako sa obklopíte vecami, ktoré vlastne vôbec nepotrebujete.