Jedinečné reklamné predmety pre vaše podnikanie

Pre každé podnikanie je dôležitá kvalita a jedinečnosť. Práve tie vás odlíšia od konkurencie. Tieto vlastnosti môžu mať aj vaše reklamné predmety. Napríklad hrnčeky, tričká alebo magnetky.

Jedinečné reklamné predmety pre vaše podnikanie
Jedinečné reklamné predmety pre vaše podnikanie (Foto: unsplash.com)

Termolisy

Termolisy sa využívajú na na potlač tričiek, šiltoviek a etikiet alebo hrnčekov. Pri potlači využívajú kombináciu tepla a tlaku. Aplikácia sa prenesie pomocou prenosového materiálu. Napríklad fólie alebo prenosového papiera.

Ak si zakúpite termolis na potlač textilu, dodáte reklamným predmetom, prípadne tovaru, originalitu. Dôležité je kúpiť kvalitný model, ktorý bude na potlačovaný predmet vyvíjať stabilný tlak. Termolisy by mali mať široký tepelný rozsah. Súčasťou termolisu je aj kontrolka teploty a LCD displej. Tie vám umožnia jednoduchú obsluhu.

Na trhu nájdete tiež termolisy na potlač hrnčekov. Tu si môžete vybrať modely, ktoré využívajú sublimačnú alebo termotransférovú metódu. Vyberajte podľa požadovaného rozmeru hrnčekov. Aj termolisy na potlač hrnčekov umožňujú nastaviť čas a teplotu. Sú vybavené termostatom. Majú tiež alarm, ktorý si môžete nastaviť ako upozornenie po uplynutí požadovaného času potlače. Dôležité je, aby mali stabilnú konštrukciu a nepriľnavú vykurovaciu dosku pokrytú teflónom.

Rezacie plotre

Rezacie plotre umožňujú dokonalý orez kontúr. Vyrežú požadovaný tvar do rôznych materiálov. Napríklad fólií, gumy, plastov a samozrejme tiež papiera. Využijete ich pri výrobe samolepiek, vizitiek plagátov, magnetiek a podobných predmetov.

Rezacie plotre umožňujú orezať aj zložité tvary. Sú vybavené vlastným softvérom a optickým zariadením. Softvér rezacieho plotra umožňuje rozoznať značky orezu na grafike, stanoviť presný uhol rezu a podobne. Optické zariadenie umožňuje prečítať orezové značky.

Pri kúpe vyberajte rezací ploter, ktorý vyhovuje vašim špecifickým požiadavkám na formát a druh orezávaného materiálu. Zvážte tiež počet ponúkaných funkcií a jednoduchosť ovládania zariadenia.

Text:PR