Zlepšite efektivitu vašej kancelárie

S pomocou dobrej tlačiarne to určite pôjde, pretože ide o jedno z univerzálnych a multifunkčných zariadení, pomocou ktorého transformujeme naše myšlienky, prácu a zadania na papier. Dokáže nielen tlačiť, vytvára krásne fotografie a skenuje dokumenty. Všetko veci, ktoré vo vašej kancelárii určite neraz využijete. Tak si tú najlepšiu s kvalitnými tonermi poďte spolu s nami vybrať.

Zlepšite efektivitu vašej kancelárie
Zlepšite efektivitu vašej kancelárie (Foto: unsplash.com)

Farebná alebo čiernobiela

Voľba závisí od toho, akým používateľom ste. Ľudia sú dnes ale čoraz viac náročnejší, a preto sa obyčajné čiernobiele tlačiarne využívajú len na tlač textových dokumentov. Predpoklad ich výskytu je v domácnosti menší, a preto sa takéto zariadenie dobre využije v klasickej kancelárii, kde potrebujete denne vytlačiť niekoľko desiatok faktúr a zmlúv.

Na tieto veci si určite vystačíte s čiernobielou verziou, ale aj do nej budete potrebovať kompatibilné náplne do tlačiarní HP, vždy podľa značky zariadenia, čo si jednoducho pri nákupe v e-shope prefiltrujete.

Laserová alebo atramentová?

Aj tu je výber závislý na vlastnostiach používateľa tlačiarne. Laserová tlačiareň je modernejšia, má väčšiu výdrž a poskytne vám väčší počet výtlačkov v krátkom čase.

Atramentová tlačiareň je zasa lacnejšia, ale aj do nej budete postupom času potrebovať kúpiť náplne do tlačiarne Canon. Tlačí pomalšie, ale v rovnako dobrej kvalite ako laserová, ktorú si môže dovoliť najmä úspešnejší podnikateľ.

Tonery

Ako ste si možno všimli, vo väčšine prípadov je všetko v tejto súvislosti závislé od tonerov, ktoré budete musieť po minutí tých aktuálnych opäť doplniť. Výhodou je, že dnes kvôli tomu nie je nutné opustiť váš domov a vyberať vo veľkom obchodnom centre.

V e-shope nájdete lacnejšie verzie originálnych, ale aj kompatibilných náplní a tonerov, ktoré vám budú slúžiť rovnako dobre, ako tie, ktoré by ste zháňali priamo u výrobcu samotnej tlačiarne. Ak si na týchto veciach dáte záležať, určite vám bude tlačiareň slúžiť veľmi dobre a dlho.

Text:PR