Trvalý pobyt v Bratislave dnes získate pomerne jednoducho

Bývanie nie je jednoduché a niektoré životné situácie sú dosť problematické. Ekonomická situácia nás žiaľ nepustí a my sa tak musíme snažiť riešiť veci tak, ako nám je to dovolené a prirodzené. Pokiaľ pracujete mimo svojho trvalého bydliska, potrebujete získať trvalý pobyt v hlavnom meste, je tu jedna možnosť.

Trvalý pobyt v Bratislave dnes získate pomerne jednoducho
Trvalý pobyt v Bratislave dnes získate pomerne jednoducho (Foto: mojpobox.sk)

Čo je predmetom ponuky trvalého alebo prechodného pobytu?

Veľmi veľa zaujímavých a prospešných vecí, ktoré vám umožnia využívať rôzne výhody. Ako občan mesta, ktorý v ňom nemá prechodný pobyt, nemôžete disponovať kartou, ktorá vás oprávňuje na zľavnené cestovanie, nemáte prístup do zdravotníckeho zariadenia, vaše deti do škôl a škôlok. Jednoducho sa bez neho nikam nepohnete.

Pre plnohodnotné fungovanie vo veľkomeste je ale viac než nutné mať svoj trvalý pobyt, ktorý vás na všetky spomínané a ďalšie iné veci oprávňuje. Všetko, čo preto musíte urobiť, je vyplniť objednávkový formulár a požiadať o jeho zriadenie. Behom niekoľkých dní z vás tak môže byť spokojný občan tohto mesta.

Služby, ktoré sú vám k dispozícií

Výhodou prechodného pobytu tohto druhu je samozrejme označenie a poštová schránka. Do nej vám bude doručovaná všetka pošta. O jej doručení budete informovaní SMS notifikáciou a emailom. Všetko na požiadanie a podľa potrieb. Môžete si nechať zásielku odfotiť, aby ste boli v obraze. Odvážiť, aby ste vedeli, ako pohodlne ju odnesiete. Navyše vás o všetkom vás informuje prehľadný systém online správy doručenej pošty, ktorý máte neustále so sebou, pretože pripojenie na internet a komunikácia cez mobil je naozaj jednoduchá.

Vyskúšajte a nečakajte na to, kedy vám prenajímateľ a vlastník nehnuteľnosti, v ktorej bývate, udelí súhlas na trvalý alebo prechodný pobyt. Táto ponuka pobytu evidenčného charakteru je pre vás naozaj ideálna.

Text:PR