S nákupom vozidla si vyberte aj dobrý autoservis

Pri výbere vozidla sa často riadime len podľa estetických kritérií, ako je vzhľad a technické parametre: postavenie, druh, objem, výkon motora, charakteristiky riadenia: automatická alebo manuálna prevodovka, druh pohonu, zavesenie, brzdy ako aj rovnakú úroveň komfortu a bezpečnosti, cenové charakteristiky a prestíž. Až na poslednom mieste sa pýtame na opravu a údržbu vozidla.

S nákupom vozidla si vyberte aj dobrý autoservis
S nákupom vozidla si vyberte aj dobrý autoservis (Foto: i-servis.sk)

Osobný pneuservis je to najlepšie riešenie

Pri kúpe si často myslíme, že je to samozrejmosť, aby bolo v prípade poruchy o nášho štvorkolesového miláčika postarané. Veľmi rýchlo sa ale presvedčíme o opaku, keď vám povedia, že to nespadá pod ich možnosti a s daným problémom vám nepomôžu.

Úprava, nastavenie zariadenia, výmena olejov a iné opravy. Môžete to urobiť všetko na vlastnú zodpovednosť, alebo si nájsť dobrý osobný pneuservis, kde sa okrem výmeny pneumatík postarajú aj o všetko ostatné.

Využitie služieb autoservisu odstraňuje značnú časť týchto otázok a problémov a najdôležitejšia vec – práce budú vykonávať profesionálni majstri, ktorí budú s vami konzultovať všetky otázky týkajúce sa opráv a údržby, vykonávať diagnostiku pomocou profesionálnych nástrojov a v prípade potreby opravia auto na akomkoľvek mieste. Bude to vaša poistka, pretože vám takýto osobný servis pomôže aj ako dobrá odťahová služba vo Zvolene.

Široký zoznam poskytovaných služieb nájdete jedine v tom najlepšom osobnom pneuservise

V prípade potreby budú majstri servisu vykonávať montáž pneumatík a vyváženie kolies, správne nastavenie alarmu a elektroniky, tónovanie okien a naplnenie klimatizácie. Ani to nie je však celý zoznam služieb poskytovaných automatickými servismi. Oveľa viac získate jedine s i-servisom.

Pracovníci tu robia svoju prácu rýchlo a efektívne. Používajú zodpovedný prístup k zákazníkom, čo znamená tú najvyššiu úroveň servisu a opravy. Neváhajte si ho nájsť aj vy, no jeden z tých najlepších sme vám práve odporučili aj my.

Text:PR