Potrebujete mať všetko pod palcom?

Hovoriť v dnešnom svete bez hraníc o bezpečnosti je dôležité. Mnohé situácie sa vymykajú spod kontroly a výsledkom je množstvo nepríjemných situácií s katastrofálnymi následkami. Aj podnikanie bolo a bude vždy oblasťou osobných rozhodnutí a osobnej zodpovednosti. Rozhodnutia môžu byť včasné a oneskorené, pravdivé a klamlivé. Rizikom je však bezpečnosť a ochrana majetku, ktorý predstavuje základnú časť kapitálu každej firmy.

Potrebujete mať všetko pod palcom?
Potrebujete mať všetko pod palcom? (Foto: podnalov.sk)

Klasické kamerové systémy sú všetkým dobre známe a nie vždy poskytujú dostatočnú ochranu všetkých priestorov. Môžete to skúsiť inak a prekvapiť tak nielen seba, ale aj prípadných zlodejov.

Vyskúšajte fotopasce

Fotopasce sú špeciálne optické zariadenia, ktoré nespadajú len do kategórie poľovníckych potrieb. Aj keď dokonale slúžia na pozorovanie pohybu a všetkého diania vo voľnej prírode, môžete s nimi ochrániť aj váš majetok. Stačí ich umiestniť na správne miesto.

V podstate je to fotoaparát, ktorého parametre a špeciálne funkcie slúžia na pozorovanie okolitých objektov v akomkoľvek prostredí a takmer za akýchkoľvek podmienok. Kvalitný mechanizmus moderných fotopascí ScoutGuard sa postará o tie najlepšie výsledky a zobrazenie.

Fotopasce FOXCM

Vďaka skvelým parametrom bezproblémov konkurujú aj tým najlepším značkám na trhu. Sú v prijateľnej cenovej relácii a poskytujú svojim užívateľom tie najlepšie podmienky. Kvalitné fotopasce FOXCM využijete aj pri strážení svojho objektu, firmy alebo domu. Môžete ich otestovať aj v prírode na pozorovanie divej zveri.

Nejedná sa o model obrovských rozmerov, práve naopak, pohodlne túto fotopascu umiestnite na konkrétne miesto bez toho, aby si ju niekto všimol. Je to nenápadný pomocník, ktorý sa postará o bezpečnosť a eliminuje pohyb cudzích osôb v blízkosti vášho majetku.

Zaznamenaný pohyb sa k vám dostane cez MMS, takže nič dôležité vám neunikne. Všetko budete mať pod kontrolou a váš biznis nič a nikto neohrozí. Vyskúšajte.

Text:PR